Biz

10 yılı aşkın deneyim ve birikim…

Kaş’ta günübirlik Tatil evi kiralama pazarına İlk kez 2009 yılında HESTIA olarak adım atarak, bu yeni trendin önder girişimcilerinden olduk. Yakınlarımıza ve turist arkadaş çevremize tatil evi kiralamaya başladık. Kısa süre içerisinde aldığımız olumlu geribildirimler ve tavsiyeler ile, güven üzerine inşa edilmiş hızla büyüyen çoğunluğu Avrupalı olan bir müşteri birikimimiz oldu.

Üstelik kendimizi içinde bulduğumuz bu pazar dünya genelinde online e-ticaret sitelerinin çoğalması ve de internetin yaygınlaşması ile birlikte süratle büyümeye başladı.Devamlı gelişim ve trendleri takip etmek kaçınılmazdı çünkü çok yeni, hareketli ve büyüyen bir pazarın içerisinde yer alıyorduk. En büyük avantajımız Kaş özelinde girişimci bir firma olarak tüm misafirlerimiz ile organik bir bağımızın olmasıydı. Yüz yüze, misafirlerimiz ile saatlerce sohbet ettik.Deneyimlerini, taleplerini, önerilerini dinledik. Misafirlerimizin çoğu dünya gezgini olduğundan, onların tecrübelerini dinlemek ve yaşadıkları sorunları anlamak şirketimizi emin adımlarla büyütmek için paha biçilmez bir kaynak oluşturdu.

10 yılı aşkın süredir işimizi hep ileriye götürmek için çabaladık. Edindiğimiz bu deneyim ve birikim ile günübirlik kiralama konusunda projeler üretmeye başladık. Pazar’ın ihtiyaçlarını yakından izledik. Kaş’ta öncü firmalardan olduk. Hizmet alanlarımızı gerekliliklere göre genişlettik. Artık temizlik, transfer, hoşgeldin paketi, tur ve gezi paketleri gibi hizmetleri de bünyemize kattık.

 

Kastatilevleri.com

Daima lider bir ruh ile çalışmayı prensip edinmiş, yenilik ve iyileştirmeden yana olan HESTIA Emlak İnşaat İhracat ve İthalat Ltd. Şti günübirlik tatil evi kiralama konusunda edindiği 10 yılı aşkın deneyim ve birikimden faydalanarak, ihtiyaçlarınıza verebilmek üzere, ev sahipleri ile dünyanın dört bir yanındaki misafirleri Kaş özelinde birleştiren kastatilevleri.com’u oluşturdu.

İlk markamız “Fidorento” çok kısa sürede, büyük bir başarı elde etti. Bugün de Kaş’taki tüm tatil evlerini tek ve şık bir vitrinde toplayacak olan, “kastatilevleri.com” adlı sitemizi yayına açıyoruz. “kastatilevleri.com”, ev sahipleri ile dünyanın dört bir yanındaki misafirleri Kaş özelinde birleştiriyor.

 

Fidayit Ergül kimdir?

Hestia’nın kurucusu ve sahibi olan hayallerinin peşinden Kaş’a gelerek 1994 yılından beri burada yaşayan Fidayit Ergül tam bir Kaş sevdalısı ve doğasever. Kendisi, pazarın ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen “kastatilevleri.com”markasının da fikir babası. 2007 yılından beri Kaş’ta emlak piyasası içinde bulunan Fidayit, önceki yıllarda farklı iş kollarında da ticaret yapmıştı. Günü birlik kiralama sektöründe de 2009 yılından beri bulunuyor. Doğal ve samimi kişiliği ile hemen dikkati çeken Fidayit yıllarca işini geliştirmeye ve iyileştirmeye yönelik yatırımlar yaptı. Çalışkan, yaratıcı, cesur ve yenilikçi yapısı ile Fidayit Ergül, yönettiği şirket Hestia Yatırım Emlak İnşaat Turizm Ticaret İhr. ve İth. Ltd. Şti. ve yarattığı markalar (kastatilevleri.com, FidoRento, Fidayit Ergül) ile Kaş’ta tanınan, bilinen ve son derece güvenilen biri.

Lütfen her türlü soru, öneri ve yorumlarınızı bizimle çekinmeden paylaşın. Gerçekçiyiz ve doğruyu seviyoruz. Sizin sorularınız bilmediklerimizi öğrenmemizi sağlar, bildiklerimizi hatırlatır. Sizin memnuniyetiniz başarımızı kutlamamıza vesile olurken, eleştirileriniz şirketimizi geliştirir. Unutmayın siz bizim için özelsiniz!

Kastatilevleri.com sizinle daha iyi olur!